Монософ, USP 0, довжина нитки 150см с петлей, голка 40мм 1/2 колюча, колір нитки чорний (CN825L)
| Виробник: | Covidien |
| Код товару: | 770394 |
| Наявність: | Є в наявності |
Швидка покупка
-
280 грн
Monosof (Dermalon) з поліаміду – інертний і не розсмоктується. За хімічною структурою є довжиною – хімічний ланцюг полімерів Нейлон 6 та Нейлон 6.6.
Характеристика матеріалу:
- постійний діаметр нитки;
- максимальна еластичність;
- чудова надійність акуратного та рівного вузла;
- мінімальна пам'ять шовного матеріалу;
Свідчення:
- Monosof (Dermalon) застосовується для зіставлення тканин та/або лігування, використовується в загальній, торакальній, пластичній, косметичній, серцево-судинній хірургії, офтальмології та нейрохірургії.
Дія:
- Monosof (Dermalon) не викликає запальну реакцію в тканинах, швидко інкапсулюється.
Міцність:
- Як і будь-який інший нейлоновий шовний матеріал, що не розсмоктується, згодом піддається гідролізу in vivo, що може призвести до незначної втрати міцності.
Стерилізація:
- Етилен оксидом або шляхом опромінення.
Упаковка:
- Monosof виробляється як незабарвленим, так і в чорному кольорі розмірами від USP2 (M5) до USP11-0 (M0.1). Стерильний шовний матеріал Monosof (Dermalon) поставляється різною довжиною, діаметром, з голками та у відрізках.
| Тип шва | USP | Довжина | Колір |
| Не розсмоктується | 0 | 150 | Чорний |
